Connect with us

Novinky

Nové HUAWEI Watch GT 3 Pro přichází v prémiových materiálech

Published

on

Firma HUAWEI dnes 18. 5. 2022 představila nejnovější model své populární řady Watch GT: HUAWEI Watch GT 3 Pro. Tato nejnovější vlajková loď chytrých hodinek HUAWEI je dostupná v titanové a keramické edici a přichází s novým designem, prémiovými materiály, velkým displejem, baterií s výdrží až 14 dní včetně možnosti rychlého bezdrátového nabíjení a v neposlední řadě s pestrou nabídkou ciferníků, ze které si jistě vybere každý.

Přivítejte novou generaci řady Watch GT

Inspirací pro řadu HUAWEI Watch GT se stal automobilový průmysl. Proto dostala své jméno podle špičkového a luxusního kombi, „Grand Tourer“ nebo také „Gran Turismo“. Pod písmeny GT si tak dnes vybavíme symboly síly, skvělého výkonu a zároveň spolehlivosti, to vše ukryté v elegantním designu. Právě na těchto asociacích řada HUAWEI Watch GT staví a ve svých hodinkách je dokonale využila.

První hodinky z této řady byly uvedeny na trh v roce 2018 a staly se milníkem na trhu s takzvanými nositelnými zařízeními. Další verze hodinek Watch GT na sebe nenechaly dlouho čekat a přinesly ještě širší nabídku zdravotních a sportovních funkcí a silnější výkon.

Dnes přichází další generace ve dvou okouzlujících provedeních: HUAWEI Watch GT 3 Pro Titanium Edition a HUAWEI Watch GT 3 Pro Ceramic Edition. Každý z modelů je stejně nápaditý jako ten druhý, avšak má svůj vlastní osobitý design, který působí odvážným a sebevědomým dojmem.

Huawei launches Watch GT 3 Pro series with ECG in China

Titanová edice kombinuje sílu, funkčnost a styl

Vzhled hodinek HUAWEI Watch GT 3 Pro Titanium Edition zaujme krásným, prémiovým a moderně pojatým designem, který navazuje na předchozí generace hodinek této řady. Jsou vybaveny 1,43palcovým barevným displejem AMOLED s vysokým rozlišením. Díky vysokému rozlišení 466 x 466 bodů nabízí ještě větší ostrost než předchozí verze.

Už na první pohled je zřejmé, z jak kvalitních materiálů jsou hodinky vyrobeny. Silné, ale lehké titanové pouzdro je mimořádně odolné, navíc prochází rukama opravdových mistrů řemesla, proto se může pochlubit pečlivým zpracováním a krásným broušením. K výrobě displeje posloužilo safírové sklo, materiál stejně tvrdý jako diamant, a na zadní straně pak prvotřídní keramika. Ta, pro zajímavost, prochází více než 60 procesy, než se ze zirkonového keramického prášku promění v konečný produkt. Všechny materiály byly zvoleny tak, aby dokázaly vnímat i ty nejmenší změny tělesné teploty.

Vytrvalá snaha společnosti Huawei o zlepšení uživatelského komfortu vedla k tomu, že se hodinky nosí ještě pohodlněji než jejich předchůdci a ve srovnání s hodinkami HUAWEI Watch GT 2 Pro mají tloušťku sníženou o 0,5 mm.

HUAWEI Watch GT 3 Pro Titanium Edition mají 3D otáčecí korunku vycházející ze stylu klasických hodinek. Ta umožňuje uživateli přibližovat a oddalovat obraz, procházet různá rozhraní nebo upravovat nastavení.

Nechte se okouzlit keramickou edicí Watch GT 3 Pro

Keramická edice hodinek HUAWEI Watch GT 3 Pro je synonymem pro eleganci. Pro inspiraci posloužilo Botticelliho mistrovské dílo Zrození Venuše. To je orámováno zlatými a stříbrnými vzory mušlí a vln, což se také promítlo v honosném vzhledu hodinek, které samy o sobě působí jako umělecké dílo.

Než může jít každý kus hodinek HUAWEI Watch GT 3 Pro z Ceramic Edition do světa, prochází celkem 13 procedurami včetně broušení a leštění diamantovými brousky. Právě díky nejmodernějšímu řemeslnému zpracování se hodinky oslnivě lesknou a mají punc luxusu. Výchozí ciferník HUAWEI Watch GT 3 Pro Ceramic Edition má tvar květu, který se v průběhu dne proměňuje – rozkvétá a zase se zavírá a symbolizuje tak plynutí času.

Prvotřídní materiály a spolehlivá baterie jsou základ úspěchu

Stejně jako titanová edice má i keramická edice mimořádně tvrdé safírové sklo, které je velmi odolné proti poškrábání a rozbití. Ze safírového skla je rovněž vyroben senzor na zadní straně. Použité materiály jsou šetrné k pokožce a spolehlivě monitorují změny teploty těla. HUAWEI Watch GT 3 Pro Ceramic Edition jsou k dispozici se širokou škálou ciferníků a jsou vybaveny 1,32palcovým barevným displejem AMOLED s HD rozlišením, který zaručuje bezchybnou kvalitu obrazu.

Po svých předchůdcích zdědily hodinky HUAWEI Watch GT 3 Pro Series také mimořádně dlouhou výdrž baterie. Verze HUAWEI Watch GT 3 Pro Titanium Edition vám na zápěstí v plné síle vydrží až 14 dní (při intenzivním používání až 8 dní), zatímco HUAWEI Watch GT 3 Pro Ceramic Edition až 7 dní (při intenzivním používání až 4 dny). Bezdrátové a o 30 % rychlejší nabíjení ve srovnání s Watch GT 2 Pro umožňuje pohodlné a rychlé nabíjení, i když jste na cestách.

Ještě lepší sledování zdraví díky senzoru EKG

Jednou z hlavních funkcí chytrých hodinek je nepochybně sledování zdravotního stavu. HUAWEI Watch GT 3 Pro proto přichází s novými, přesnějšími zdravotními funkcemi. Jednou z nich je funkce elektrokardiogramu (EKG), která bude v hodinkách v EU k dispozici v druhé polovině roku 2022.

Aplikace EKG od společnosti Huawei, která je certifikována jako zdravotnický prostředek třídy II čínským Národním úřadem pro zdravotnické výrobky, obsahuje výkonný senzor a poskytuje měření EKG, informace o sinusovém rytmu, fibrilaci síní a mnoho dalšího. Kromě toho hodinky HUAWEI Watch GT 3 Pro umožňují také detekci arteriální tuhosti, díky níž lze zjistit riziko kardiovaskulárních onemocnění

Hodinky HUAWEI Watch GT 3 Pro mají celou další řadu funkcí, které vám pomohou sledovat váš celkový zdravotní stav. Díky aktualizovanému systému HUAWEI TruSeenTM 5.0+ je zařízení schopno monitorovat srdeční tep uživatele s vysokou přesností, a to 24 hodin denně. Pomocí technologie HUAWEI TruSleep™ 2.0 dokážou hodinky řady GT 3 provádět monitorování spánkových fází, srdečního tepu, sledování dechu a vyhodnocování kvality spánku, a přitom nenarušovat spánek uživatele.

HUAWEI Watch GT 3 Pro nesou sportovní DNA řady GT, k tomu ale navíc přinášejí vylepšené hardwarové a softwarové funkce, a ještě komplexnější sportovní režimy. Hodinky mají vestavěný GNSS a využívají pět hlavních satelitních systémů: GPS, Beidou, GLONASS, Galileo, QZSS, které pokrývají celou zeměkouli.

Efektivní trénink na souši i hluboko pod hladinou

Jednou z nejzajímavějších novinek této řady je také zvýšená voděodolnost. Na základě 200 kol testování pod tlakem vody vyhovují technické normě EN 13319 a tím umožňují volné potápění až do hloubky 30 metrů. Nechybí ani funkce tréninku apno, která pomáhá jako osobní tréninkový asistent ke zlepšení schopnosti zadržet dech.

Mezi více než 100 tréninkovými režimy najdete i funkci chytrého plánování běhu. Pomáhá vytvořit osobní běžecký plán na základě fyzické a běžecké historie uživatele v návaznosti na jeho výkonnostní cíle. Systém vyhodnocuje údaje, jako je tempo, tepová frekvence, vzdálenost a další, a nabízí profesionální doporučení, která se vyvíjejí spolu s běžcem; tyto údaje synchronizuje s dalšími kompatibilními zařízeními, mezi něž patří více než 60 tréninkových aplikací z celého světa, jako jsou například Runtastic a Komoot.

Další tréninkové režimy pokrývají širokou škálu disciplín od golfu přes běh na lyžích až po volný trénink, takže bez ohledu na to, čemu se věnujete, HUAWEI Watch GT 3 Pro s vámi vždy udrží krok. Samozřejmostí je dostatek úložného prostoru i přehrávání hudby přes Bluetooth, takže si svůj oblíbený tréninkový playlist přehrajete kdykoli a kdekoli.

Průvodce každodenními aktivitami

S nasazením chytrých hodinek budete mít na zápěstí nepřeberné množství aplikací, které vám poslouží k tréninku, hraní her i zábavě. Mimoto HUAWEI Watch GT 3 Pro podporují hovory přes Bluetooth, hlasového asistenta a zaručí vám neustálý přehled o zdraví, stejně jako o ostatních notifikacích. Spolehnout se můžete na výkonnou baterii s dlouhou výdrží a bezdrátové nabíjení, které je o 30 % rychlejší než u předchozího modelu.

Hodinky HUAWEI Watch GT 3 Pro jsou schopné fungovat samostatně, ale nejlepší zážitek bezesporu poskytnout právě při propojení s vaším chytrým telefonem. Oba modely lze snadno synchronizovat s každým chytrým telefonem systému Android nebo iOS.

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější články

Android2 roky ago

Uživatelské rozhraní One UI Watch4.5 vylepšuje zážitky s chytrými hodinkami

Majitelé chytrých hodinek řady Galaxy Watch4 budou brzy moct aktualizovat své uživatelské rozhraní na verzi One UI Watch4.5[1], což výrazně...

Android2 roky ago

Samsung si nechal patentovat nejpodivnější telefon na světě

Už na začátku je třeba sdělit, že existence určitých patentů a jejich rezervace neznamená, že se zařízení objeví na trhu....

Android2 roky ago

Samsung Galaxy S22 a S22+ nabízejí převratné fotografické zážitky ve dne i v noci

Společnost Samsung Electronics představuje dvě nové vlajkové lodi řady Galaxy S, modely S22 a S22+. V obou případech se kreativní zájemci...

Android2 roky ago

realme uvede na evropský trh prémiový smartphone s jedinečnou kamerou Sony IMX766 OIS

realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů, dnes oficiálně ohlásila, že 16. února zahájí prodej své dosud nejočekávanější řady realme 9...

Android2 roky ago

Opravdu hloupé věci, které provádíme s našimi smartphony

Smartphone je k nám v dnešní době 21. století tak „přilepený“, že sami nevěnujeme pozornost tomu, co s ním ve...

Android2 roky ago

realme představuje telefon GT NEO 2 a nadstavbu systému realme UI 3.0

realme, nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě, dnes představila model realme GT NEO 2. Jde o nejnovější přírůstek do...

Android2 roky ago

Bezdrátové špunty LAMAX. Láska na první poslech

Chceš pořádný špunty? Máš je mít. A nejen tak ledajaký. Bezdrátové stylovky od značky LAMAX tě nakopnou parádním zvukem kdykoliv...

Android3 roky ago

Mobilní telefony Galaxy M52 5G a Galaxy M22 se začínají prodávat v Česku

Společnost Samsung spouští prodej chytrých telefonů Galaxy M52 5G a Galaxy M22 z řady Galaxy M, které nabízí na střední třídu...

Android3 roky ago

Jak zjistit, které aplikace používají kameru, mikrofon a geolokaci

Navzdory skutečnosti, že se Android nikdy nezdál být lídrem v oblasti zabezpečení, Google neustále rozšiřuje své bezpečnostní funkce. Co je to...

Android3 roky ago

Huawei posiluje na trhu s nositelnou elektronikou.

Nositelná zařízení Huawei mají stále více spokojených uživatelů. V meziročním srovnání Q1 2021 a Q1 2020 vzrostly dodávky wearables od...

Zajímavé odkazy

iMore.cz – Eshop s příslušenstvím a náhradními díly pro Apple iPhone, iPad i Watch za výhodné ceny a s opravdu rychlým dodání, do 24h

MacBookarna.cz – Bazar s použitými Apple MacBooky PRO/AIR/WHITE se zárukou

Poslední recenze

Novinky2 roky ago

Recenze: Huawei Matebook D16. Elegantní design a slušná porce výkonu

Plnohodnotný laptop s parádním FullView displejem, zabalený do elegantního kabátku a bez kompromisů? Tak bychom mohli ve stručnosti charakterizovat nejnovější...

Novinky2 roky ago

Recenze: Huawei Watch GT Runner. Sportovní hodinky stvořené nejen pro běžce

Čínský výrobce Huawei se kromě smartphonů a dalších produktů spotřební elektroniky (notebooky, tablety aj.) aktivně soustředí také na chytré hodinky....

Novinky2 roky ago

Recenze: Huawei P50 Pro okouzlí svou výbavou a jedinečným designem

Čínská společnost Huawei patří několik posledních let mezi špičku současných technologických gigantů, přičemž se není čemu divit. Inspiruje se nejnovějšími...

Novinky2 roky ago

Recenze: TrueLife SonicBrush Kid G. Sonický zubní kartáček pro děti

Sonické kartáčky se v poslední době stávají velmi oblíbenými produkty zejména u dospělých jedinců a vybírat můžete z nejrůznějších modelů....

Novinky2 roky ago

Recenze: Niceboy ION SmartSonic nabízí ještě efektivnější čištění zubů

Vybíráte nový, zubní kartáček a rádi byste vyzkoušeli některý z těch sonických? Manuální řešení (tedy klasický kartáček) se spoléhá především...

Novinky2 roky ago

Recenze: Huawei MateBook 14s. Dokonalý společník nejen na práci

O tom, že se čínské společnosti Huawei na světovém trhu s elektronikou daří, nemusíme příliš rozebírat. V pravidelném cyklu se...

Novinky2 roky ago

Recenze: Niceboy X-fit Watch 2. Skvělý parťák nejen na sportovní aktivity

Pokud se chystáte začít aktivně sportovat, pak byste rozhodně měli zvážit koupi fitness náramku, který vás především motivuje k lepším...

Novinky2 roky ago

Recenze Huawei nova 9: Zaujme unikátním designem a skvělou výbavou

Po delší přestávce se na nás usmálo štěstí a konečně můžeme přivítat další telefon od čínského giganta Huawei, který má...

Nezařazené2 roky ago

Recenze: Elektrokoloběžka Smoot EZ6. Skvělý způsob dopravy po městě.

V rámci zvyšujícího se zájmu o elektromobilitu si své místo postupně budují také elektrokoloběžky. V posledních letech se doslova „roztrhl“...

Novinky3 roky ago

Recenze: Huawei MatePad 11 překvapí parádním výkonem a 120Hz displejem

Jestliže hledáte spolehlivý, elegantní a cenově dostupný tablet s dokonalým 120Hz displejem, pak vás rozhodně bude zajímat tato krátká recenze,...

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Všechna práva vyhrazena © 2021 SmartMagazín.cz