Novinky
GSpace. Snadný způsob jak dostat do Huawei telefonů Google aplikace

Obchodní válka mezi Čínou a Spojenými státy poznamenala Huawei, který přišel o možnost nabízet ve svých produktech řadu technologií, ale především oblíbené Google služby. Ty jsou součástí každého telefonu s Androidem a bez nich je v mnoha případech smartphone nepoužitelný. Kdo dneska nepoužívá Gmail, nebo Obchod Play? Zpočátku to vypadalo jako obrovská překážka, nicméně čínský výrobce udělal vše pro to, aby přinesl funkční řešení.
Tato nepříjemná situace stála společnost Huawei pozici největšího výrobce chytrých telefonů i přestože se snažila vzpamatovat představením vlastního operačního systému HarmonyOS. Bez klíčových aplikací však do světa díru neuděláte a tak bylo třeba spojit síly a najít alternativu, která uspokojí poptávku všech uživatelů. Dnes už je možné dokonce i platit za aplikace prostřednictvím služby Curve Pay, kterou telefony od Huawei podporují.
Pokud dáváte přednost oficiálním zdrojům a obejdete se bez některých aplikací založených na Google Maps nebo jejich službách, doporučujeme používat AppGallery, který pokrývá většinu nejvíce stahovaných titulů. Mimochodem, vývojáři se neustále snaží ze všech sil a postupně vylepšují alternativy jako Amazon Appstore, či APKPure. My však z osobní zkušenosti doporučujeme vsadit na osvědčený nástroj GSpace, který funguje na principu emulátoru a lze jej stáhnout přímo přes App Gallery. Jak tento nástroj vznikl?
Podle dostupných informací se jedná o modifikaci funkce Dual Space, která umožňuje snadno vytvářet klony aplikací pro jejich plnohodnotné využití s větším počtem účtů. To znamená, že si v prostoru GSpace vytvoříte kopii, která nabízí veškeré funkce (včetně GMS). V rámci tohoto nástroje pak máte k dispozici Obchod Play prostřednictvím kterého lze libovolně instalovat aplikace, tak jak jste zvyklí. Co se týká bankovních aplikací jako ČSOB, Moneta, Airbank a další, ty řešit už dneska nemusíte, jelikož je většina dostupná přímo v AppGallery.
Velkou výhodou je také snadné vložení zástupců přímo na plochu, takže k nim máte okamžitý přístup, kdykoliv potřebujete. Vzhledem k tomu, že se jedná o bezplatné řešení, musíte počítat s pořádnou dávkou zobrazovaných reklam, které lze skrýt pouze platbou za VIP účet. Měsíční předplatné vychází na 53 korun, zatímco roční předplatné na 262 Kč. V případě, že chcete reklamy vypnout natrvalo, pak lze využít služby za 420 korun. Přestože toto řešení není úplně dokonalé, jedná se o skvělý a jednoduchý způsob, jak dostat oblíbené aplikace do telefonů od Huawei.
Doporučujeme taktéž na telefonech Huawei využívat aplikaci s označením Petal Search. Jedná se totiž o skvělý celosvětový vyhledávač, který vám během vteřiny zobrazí vyhledávané výsledky nejen na webu. Pokud tedy hledáte konkrétní aplikaci, vyjede vám seznam všech stránek uspořádaných podle preference ostatních uživatelů, odkud je možné ji stáhnout. Vybrat si tak můžete aplikace skoro všech sociálních sítí jako Facebook, Twitter, Instagram a další, s výjimkou Google aplikací, u nichž vás Petal Search přesměruje na mobilní web. Vyhledávat lze i z domovské obrazovky pomocí widgetu.
-
Novinky2 roky ago
Huawei zahajuje prodej sluchátek FreeBuds 4
-
Android6 roky ago
Návod: Jak obnovit smazané textové zprávy na telefonu s Androidem?
-
Android5 roky ago
Video: 10 skrytých funkcí na Androidu. Znáte je všechny?
-
Mobily3 roky ago
YouTube: Jak šetřit mobilní data při sledování videa?
-
Novinky2 roky ago
Recenze: Huawei P50 Pro okouzlí svou výbavou a jedinečným designem
-
Android4 roky ago
Chytré hodinky KW10 jako módní doplněk pro každou ženu.
-
Aplikace3 roky ago
Televize Kuki zaznamenala rekordní rok, hlásí 50 000 diváků
-
Android5 roky ago
Recenze: Bluetooth Gamepad Trust GXT 590 pro všechny mobilní hráče.