Operační systém Android je nejvíce rozšířený mezi uživateli, přičemž velká většina neověřených aplikací disponuje nebezpečným malwarem, proti kterému je třeba se bránit. V případě, že nechcete přijít o své soukromí a svůj telefon chcete maximálně zabezpečit, pak je třeba zvolit jeden z následujících antivirů, které jsou k dispozici v obchodě Google Play.

  1. CM Security AppLock Antivirus – Nejlépe hodnocená aplikace podle uživatelů. Celkem ji hodnotilo 22 920 091 uživatelů, přičemž k dispozici je ke stažení zdarma. Pokud si nechcete nechat zobrazovat reklamy, stačí si zakoupit placenou verzi za 0,99 $.

2. Kaspersky Internet Security – Taktéž velmi populární antivir na počítačích se systémem Windows. Zakoupit si můžete prémiovou ochranu s mnoha bonusy za $ 14,95 na rok.

3. Malwarebytes Anti-Malware

4. Avast Antivirus & Security – Nejdůvěryhodnější bezplatný antivirus pro Android, ochrání uživatele proti virům, malware i obtěžujícím vyskakovacím oknům a reklamám. Upozorní vás na instalaci spyware nebo adware aplikací, které sbírají a posílají vaše citlivé osobní údaje na firemní servery.

5. AVG Antivirus Security – Chraňte se před nebezpečnými viry, malwarem, spywarem, scamwarem a nevyžádanými zprávami a zachovejte soukromí svých osobních údajů díky zámku aplikací a trezoru fotografií.

6. Lookout Security – Volně dostupný antivirus, anti-malware, anti-spyware, ochrana proti krádeži, sledování telefonu a lokátor! Ochrana Lookout a antivirus poskytují nepostradatelnou ochranu tvému telefonu a tabletu proti malware, virům, ztrátám i krádeži.

7. McAfee Mobile Security – Aplikace McAfee Mobile Security je zdarma a zvyšuje výkon vašeho chytrého telefonu Android nebo tabletu prostřednictvím oceněných funkcí ochrany proti krádeži, nalezení zařízení, ochrany osobních údajů v aplikaci, antivirus, optimalizace výkonu a funkce zabezpečení od spol. McAfee.

8. Norton Security Antivirus – Chrání váš chytrý telefon nebo tablet. Aplikace pošle SMS zprávu včetně vzdáleného uzamčení vašeho ztraceného nebo odcizeného telefonu. Prověřují a odstraňují aplikace, které obsahují malware nebo viry, které by mohly poškodit nebo zpomalovat vaše zařízení.

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.