Koncem minulého měsíce došlo k certifikaci nových zařízení pod kódy M1901F7E, M1901F7T a M1901F7C, přičemž podle dostupných informací by se mělo jednat o smartphone Redmi 7 od společnosti Xiaomi. Podle zahraničních informací se objevila stručná specifikace, která prozradila obrazovku s úhlopříčkou 6,3-palce a procesor Qualcomm Snapdragon 675. V horní části obrazovky bude výřez pro přední kameru, na zadní části pak objevíme duální fotoaparát s rozlišením 48-megapixelů včetně čtečky otisků prstů.

Jak poznamenal portál MegaObzor, tento model bude disponovat akumulátorem s kapacitou 3900 mAh a bude možné ho dobíjet bezdrátově s výkonem až 18W. Zajímavé je také to, že k dispozici má být tento telefon v celkem 11 barevných kombinacích. Alespoň tedy na domácím čínském trhu. První model Redmi bude představen již 10. ledna na konferenci v Pekingu.

Výsledek obrázku pro Xiaomi Redmi 7

Zdroj: MegaObzor | GSMArena

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.