Na čínských webech objevíte nejrůznější modely chytrých hodinek, ať už se jedná o elegantní, sportovní, nebo klasické analogové varianty, každý si najde přesně podle svých představ. Právě Čína produkuje obrovské množství výrobků a tak se každý týden na trhu objeví desítky žhavých novinek, které nabízí zajímavější provedení, lepší výbavu ale především nízkou pořizovací cenu, na což zákazníci slyší nejvíce. Z obrovského počtu pak ani nevíte, který model zvolit a právě proto jsme tady my. Celkem nás zaujal jeden z modelů, který byl nedávno představen a je možné jej zakoupit s doručením až k vám domů. Ve spolupráci se zahraničním partnerem Gearbest jsme se rozhodli představit vám cenově dostupné hodinky NO.1 F13 , které pro vás bude možná ideální volbou!

NO.1 F13

 

CHCETE ZÍSKAT HODINKY SE SLEVOU? ZADEJTE KÓD  4$-1.5GBJun

 

Výsledek obrázku pro NO.1 F13 Smart Watch - GRAYJe však třeba poznamenat, že v porovnání s předchozím modelem NO.1 F7 nenabízí příliš velké změny. Hlavním trhákem má být poměrně slušná výdrž na baterii, která je podle výrobce 350 mAh a nabídne až 7 dní při aktivním používání. V první řadě mají hodinky kromě ukazování času zobrazit i měření uchozené vzdálenosti.  V druhé řadě pak dokážou zobrazit prostřednictvím Bluetooth 4.0 veškeré notifikace o kterých musíte vědět. Mezi další zajímavé vlastnosti pak můžeme zařadit certifikaci IP68, což zaručí odolnost proti vniknutí prachu a vody. Vzhledem k tomu, že se jedná o sportovní hodinky NO.1, displej pak ochrání kvalitní tvrzené sklo. Zamrzí však absence českého jazyka, uživatelské prostředí je dostupné v angličtině a několika dalších jazycích. Jako správný sportovec oceníte měřič tepové frekvence, krokoměr ušlé vzdálenosti, nebo možnost sledovat počet spálených kalorií. Mimo jiné zvládají měřit aktivitu při běhu, cyklistice, nebo basketbalu.

V případě, že vás tento model hodinek zaujal můžete si ho objednat na stránkách našeho partnera Gearbest.com, přičemž při zadání slevového kódu 4$-1.5GBJun získáte věrnostní slevu. Za chytré hodinky zaplatíte $26.99 před použitím našeho slevového kupónu, přičemž dopravu máte zdarma až k vám domů. Tak neváhejte, akce je časově omezena a zbývá pouze několik kusů! ZAKOUPIT JE MŮŽETE ZDE

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.