Dnešní svět už nepatří pouze nejvýkonnějším smartphonům, za který zákazníci zaplatí částku převyšující hranici dvaceti tisíc. Stále se najde určitá skupina uživatelů, kteří hledají chytrý telefon, který nabídne dostačující výbavu a překvapí zejména nízkou pořizovací částkou. Právě na to reaguje jihokorejský konglomerát LG sídlící v Soulu, který představil model s označením X2 a první kusy již míří k místním prodejcům. Pojďme se společně podívat, jako výbavu tento kousek nabízí.

LG X2 nabízí 5-palcový displej s rozlišením 1 280 x 720 pixelů, který doplňuje 5-megapixelová selfie kamera. Uvnitř pak najedeme čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,3 GHz od společnosti Qualcomm, dále pak operační paměť RAM o velikosti 2 GB. K ukládání fotografií vám musí stačit základní úložiště o velikosti 16 GB. Co se týká rozměrů, výrobce vměstnal konstrukci do 144,8 x 71,9 x 8,2 mm a samotná hmotnost je pak příjemných 152 gramů. Potěší vás zadní fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů, nebo například přisvětlovací LED dioda či snímač otisků prstů. Celkovou výdrž zajistí baterie s kapacitou 2 500 mAh, přičemž musíme poznamenat, že telefon nabízí předinstalovaný Android v poměrně starší verzi 7.1.2 Nougat. Zakoupit ho můžete v zahraničí za 178 dolarů přičemž do České republiky se zatím nepodívá.

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.