Jak informoval zahraniční portál AndroidCommunity ve svém posledním článku, výrobce Archos přinesl čtveřici cenově dostupných smartfonů, přičemž se soustředí hlavně na evropský trh. Vypovídá o tom poměrně slušný poměr cena/výkon, přičemž nebude chybět ani operační systém Android Nougat a výbavu doplní špičkový fotoaparát od japonského Sony.

Nová řada telefonů nese označení Archos Diamond Alpha, Archos Diamond Gamma, Archos Sense 55s a Archos Sense 50x. Zřejmě nejlepším modelem je Diamond Alpha, který disponuje 5,2″ displejem (1080p), který překrývá kvalitní sklo Corning Gorilla Glass. Dále pak uvnitř najdeme osmi-jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 652, 4 GB RAM či 64 GB úložného prostoru. Vychází na 299 euro, tedy 8 tisíc korun. Model Gamma nabídne slabší konfiguraci a cenovku 199 euro. Nejlevněji vychází Sense 50x, který nabízí 4-jádrový procesor Mediatek MT6737T taktovaný na frekvenci 1,5GHz. Vychází na 169 euro.

Zdroj: AndroidCommunity

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.