Čínský výrobce Oppo chystá představit svůj špičkový smartphone již 19. června v Paříži, přičemž nyní máme k dispozici několik uniklých informací týkající se očekávané novinky. Podle dostupných informací nabídne parádní výkon, pořádnou baterii a celkem povedený design. Co se týká dostupnosti, očekáváme zahájení prodeje ve vybraných státech během letních prázdnin, přičemž částka bude přesahovat hranici 500 dolarů.

Pokud se zaměříme na výbavu, Oppo Find X nabídne obrazovku o rozměrech 6,42″ a rozlišením 2K+ s Full View displejem, tedy bezrámečkovým, což je v letošním roce velký hit. Nabízí obrovskou baterii s kapacitou 4000 mAh, přičemž bude disponovat funkcí VOOC. Jako nevýhodu lze považovat vyšší hmotnost, konkrétně 190 gramů. Uvnitř najdeme procesor od Qualcommu s názvem Snapdragon 845 spolu s 8 GB operační paměti a 256 GB interní paměti. Nebude chybět ani duální fotoaparát a mnoho dalších funkcí, jako rozpoznávání obličeje.

Oppo Find XOppo Find X

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.