oblíbená bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3 přichází v originální červené barvě. Sluchátka se pyšní ergonomickým tvarem, integrovaným čipem Kirin A1 a technologií aktivního potlačení okolního hluku. Díky aplikaci AI life si můžete jednoduše nastavit redukci hluku, a nebo ověřit stav jejich nabití.  Huawei FreeBuds 3 disponují také rychlým a jednoduchým párováním nebo kvalitní výdrží. Díky vysoce efektivní spotřebě energie totiž dokáží přehrávat až čtyři hodiny hudby na jedno nabití, a až 20 hodin při dobíjení přes nabíjecí pouzdro.

Huawei FreeBuds 3 jsou, kromě nové červené varianty, dostupné také v bílé a černé barvě. Doporučená maloobchodní cena je pro všechny varianty stejná a činí 4 799 Kč. Červenou verzi sluchátek můžete zakoupit v distribuci již od začátku února. HUAWEI FreeBuds 3 jsou úchvatné i na pohled. Inspirovány přírodou – jejich symetrické nabíjecí pouzdro je pastvou pro oči a zároveň je kompaktní pro pohodlné držení, nošení v kapse, batohu… kdekoliv! Díky designu Dolphin Bionic ti nové HUAWEI FreeBuds 3 perfektně padnou do uší. Zároveň vyšlou kvalitní zvuk hluboko až k tvým bubínkům. Sluchátka jsou ergonomicky tvarovaná pro maximální komfort a pohodlí.

Výsledek obrázku pro Huawei FreeBuds 3 red

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.