Letošní rok patří telefonům s ohebnými displeji. Na trh přichází nová éra technologií využívající flexibilních prvků, které nabízí zcela jiný formát zážitků z každodenního používání. Dočkali jsme se již dvojice futuristických produktů, konkrétně Samsung Galaxy Fold a Huawei Mate X, které budou jistými průkopníky v tomto směru. Nicméně dalším, kdo se chystá přinést svým zákazníkům flexibilní displej bude Motorola. Podle nejnovějších informací z XDA Developers se dočkáme již brzy a přečíst si můžete i samotné specifikace, které určitě stojí za to.

Jak prozradil poslední článek na stránkách XDA Developers, moderní Motorola RAZR bude nabízet čtyřjádrový procesor Snapdragon 710 s frekvencí 2,2 GHz a grafickým jádrem Adreno 616. Ve výbavě najdeme také 4 GB RAM a 64 GB paměťového úložiště v základní sestavě, nebo si můžete nakonfigurovat za příplatek kombinaci 6 GB RAM a 128 GB úložiště. Kapacita baterie bude pravděpodobně 2730 mAh a budete ji moci nabíjet z rychlého nabíjení TurboPower s kapacitou 27 wattů. Pokud jde o fotoaparáty, bohužel nebyly zveřejněny žádné informace.

Vylepšený RAZR obdrží dva displeje, přičemž jeden z nich bude sloužit pro běžné používání a druhý pro oznámení a rychlou interakci s hlavními funkcemi. Zobrazovací panel uvnitř telefonu nabídne pravděpodobně formát 6,2″ s OLED technologií a rozlišením 2142 x 876 pixelů.  Rozlišení externího displeje bude 600 x 800 pixelů, ale to je nepřesné, protože o něm nejsou téměř žádné informace. Za tento model zaplatíme asi 1500 dolarů, tedy v přepočtu přibližně 33 tisíc korun.

Výsledek obrázku pro Motorola RAZR 2019

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.