Praha, 29. října 2019 – Společnost Samsung Electronics dnes na konferenci Samsung Developer Conference 2019 (SDC19) představila dva špičkové notebooky Galaxy BookFlex a Galaxy Book Ion, které nabízejí maximální přenosnost a mimořádný výpočetní výkon, jež uspokojí jedinečné potřeby moderních profesionálů, kteří jsou neustále v pohybu. Dnešní uživatelé na cestách potřebují počítače, které jim zajistí maximální produktivitu a které jsou zároveň snadno přenosné, aby si je mohli vzít kamkoli s sebou. Galaxy BookFlex a Galaxy Book Ion byly vyvinuty právě za tímto účelem, a kromě toho nabízejí bezproblémovou kontinuitu napříč zařízeními.

„Při výběru notebooku musejí zákazníci často volit mezi mobilitou a vysokým výkonem,“uvedl YoungGyooChoi, senior viceprezident divize Mobile Communications společnosti Samsung Electronics. „V případě Galaxy BookFlex a Galaxy Book Ion nemusíte přistupovat na žádné kompromisy, protože tato zařízení nabízejí vysoký výkon, bezkonkurenční přenosnost a inovativní zobrazovací technologii.“

Výsledek obrázku pro Galaxy Book Flex

Nové notebooky s novými inovacemi

Galaxy BookFlex a Galaxy Book Ion jsou jako první notebooky vůbec vybaveny displejem QLED, který nabízí živý a realistický zážitek ze sledování. Venkovní režim s maximálním jasem 600 nitů zajišťuje zřetelné zobrazení každého detailu, a to i za jasného slunečního světla.Díky dlouhé výdrži baterie a úspornému displeji se snadno obejdete bez připojení k elektrické síti. Pomocí funkce bezdrátového sdílení energie WirelessPowerShare společnosti Samsung můžete také na touchpadu těchto notebooků nabíjet svůj chytrý telefon, sluchátka Galaxy nebo nositelná zařízení kompatibilní s technologií Qi. Galaxy BookFlex a Galaxy Book Ion jsou příkladem designového odkazu společnosti Samsung v oblasti ultratenkých a lehkých zařízení, která snadno strčíte do tašky nebo batohu, aniž by vám zabrala příliš mnoho místa.

Notebooky Galaxy BookFlex a Galaxy Book Ion, které byly zkonstruovány ve spolupráci se společností Intel v rámci inovačního programu Project Athena, prošly pečlivým testováním, aby splnily cíle programu, jimiž jsou vysoký výpočetní výkon a technické parametry umožňující mimořádně svižnou odezvu, vysokou účinnost a výdrž baterie a okamžitou akci. Galaxy BookFlex a Galaxy Book Ion se také mohou pochlubit procesory Intel® Core™ 10. generace pro inteligentní výkon a ohromující zábavu a dále špičkovými bezdrátovými i kabelovými standardy Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) a Thunderbolt™ 3 pro rychlé, flexibilní a snadné připojení.

„Stavíme na naší dlouhodobé spolupráci se společností Samsung, abychom podpořili inovace a uvedli na trh nová mobilní výpočetní zařízení,“ prohlásil Gregory Bryant, výkonný viceprezident společnosti Intel a generální ředitel skupiny ClientComputing. „Představení výrobků Galaxy BookFlex a Galaxy Book Ion, prvních notebooků společnosti Samsung postavených na procesorech Intel Core 10. generace, jež byly ověřeny v rámci projektu Athena, ukazuje, čeho lze dosáhnout, když ve snaze o realizaci jednotné vize nových výpočetních zařízení budoucnosti spojíme dohromady naše skvělé technické dovednosti.“

Výsledek obrázku pro Galaxy Book Flex

Galaxy BookFlex: výkonné a přenosné prémiové zařízení 2 v 1

Galaxy BookFlex je určen pro uživatele, kteří potřebují nejnovější a nejlepší technologie, jež jim umožní překračovat dosavadní limity a zvládnout toho více. Galaxy BookFlex se vypořádá s každým náročným úkolem, který mu svěříte, od doladění nejnovější verze programového kódu, na němž pracujete, až po vytvoření skici vašeho nejnovějšího uměleckého díla. Displej, který lze otáčet o 360 stupňů, umožňuje používat Galaxy BookFlex jako tablet i jako PC. Galaxy BookFlex je navržen pro použití na cestách a chrání jej sportovní hliníkový rám s povrchovou úpravou v odstínu „Royal Blue“, která nezůstane bez povšimnutí. Pomocí nových ovládacích gest pera S Pen můžete rychle procházet snímky v powerpointové prezentaci nebo jednoduše mávnutím ruky posunout video, které právě ukazujete přátelům. Aplikace optimalizované pro použití pera S Pen umožňují snadno psát i kreslit, ať už na přístroji děláte cokoli. Je to také vůbec poprvé, kdy uživatelé notebooku dostávají přístup ke stále se rozrůstající komunitě PENUP, která uživatelům umožňuje snadno vytvářet a sdílet oblíbené náčrtky. Díky zabezpečení pomocí biometrických údajů, o které se stará systém Windows Hello, můžete navíc zůstat v klidu, ať už na přístroji pracujete kdekoli.

Galaxy Book Ion: pokročilý a svižný ultralehký počítač

Galaxy Book Ion byl stvořen pro profesionály, kteří jsou stále na cestách a nejsou připoutáni ke svému pracovnímu stolu. Véčkový rám z ultralehké hořčíkové slitiny a ultratenký design byly navrženy s ohledem na maximální přenositelnost. Tloušťka počítače je pouhých 12,9 / 14,9 mm při hmotnosti nižší než jeden kilogram1.Verze Galaxy Book Ion s 15,6palcovou obrazovkou je vybavena dalším slotem pro SSD disk a DDDR4 RAM, což umožňuje zvýšit výkon počítače, aniž by při tom přístroj jakkoli nabyl na objemu. Galaxy Book Ion je k dostání v luxusním odstínu „Aura Silver“, který z každého úhlu září paletou barev, a přidává tak k přenositelnosti i špičkový vzhled.

Výsledek obrázku pro Galaxy Book Flex ion

Galaxy BookFlex i Galaxy Book Ion budou v prodeji od začátku prosince na vybraných trzích ve verzích s velikostí obrazovky 13,3 palce a 15,6 palce. Další informace o zařízeních Galaxy BookFlex a Galaxy Book Ion naleznete na stránce news.samsung.com/galaxy, www.samsungmobilepress.com.

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.