V dnešním světě mobilních telefonů je pro koncové uživatele nejdůležitější počet jader, obrovská operační paměť nebo duální fotoaparát, který pořídí dokonalé snímky z dovolené. V letošním roce si zasloužil pozornost jihokorejský výrobce, který na konferenci představil vlajkové modely Galaxy S9 a Galaxy S9+. Je však třeba myslet na to, že má Samsung ještě připraven jeden model, konkrétně Galaxy Note 9, který by měl konkurenci naprosto vytřít zrak.

Tento model by měl nabídnout nejlepší specifikace, jelikož hlavní myšlenkou Galaxy Note je produktivita, což značí například využití několika aplikací najednou, což vyžaduje obrovský výkon. Samsung integroval do současného modelu Galaxy Note 8 příjemných 6 GB RAM, přičemž podle uniklých informací nabídne letošní novinka 8 GB operační paměti RAM a k tomu neuvěřitelných 512 GB interního úložiště. To je opravdu hodně místa na všelijaké poznámky, fotky, aplikace či hudbu, ale hlavní je, že to všechno perfektně pošlape, jelikož výrobce použije jeden z nejsilnějších čipsetů Exynos 9810. Očekává se, že bude představen na konci letošního léta.

Note 9

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.