Vybrat správná sluchátka určené především pro herní využití není vůbec jednoduché. Na současném trhu totiž můžeme objevit obrovské množství nejrůznějších produktů, které se od sebe liší hlavně designovým zpracováním. Pokud vyžadujete především perfektní kvalitu zvuku, pak doporučujeme prohlédnout si současnou nabídku herních sluchátek od švýcarské společnosti Logitech. Nejenom, že svým zbožím zásobuje celý svět, její produkty jednoduše dávají smysl. Do redakce se dostala nedávno představená, herní sluchátka Logitech G432, které nabízí slušnou výbavu, povedený design a mnoho dalších prvků, které si snadno zamilujete. Kompletní informace si můžete přečíst na stránkách výrobce.

Jedná se o nástupce legendárního modelu G430, který byl k dispozici dlouhá léta, takže byl nejvyšší čas na aktualizaci. Zatímco se designem příliš nezměnil, významné vylepšení můžeme hledat u ovladače s mikrofonem, který správný hráč ocení. Po vzhledové stránce je tedy silně inspirován jeho předchůdcem, výrobce použil stejné složení barev, některé prvky však pozměnil, konkrétně ušní chrániče. Místo modrých obrysů teď dokonale ladí elegantní černá, vnitřní náušnice pak zůstávají stejné. Vylepšení se dočkaly také zvukové měniče z původních 40 na 50mm, což zajistí komplexní, plnější zvuk pro ještě více pohlcující atmosféru při hraní her. Vaše oblíbené hry budou konečně znít tak, jak si to zaslouží: úžasně. Pojďme společně přejít k samotnému balení…

Jako první se dostáváme k samotnému rozbalování. Výrobce vsadil na moc pěknou, designovou krabičku, která stylově kombinuje černou a malé modré prvky. Po stranách jsou rozloženy technické specifikace, na zadní straně pak klíčové prvky produktu a přednosti, kterými disponuje oproti předchozím modelům. Po rozbalení se dostáváme k uloženým sluchátkům G432. Už na první pohled působí velmi skvělým dojmem a kvalitním, odlehčeným zpracováním. Všimnout si můžeme většího mikrofonu, který je umístěn na výsuvném ramenu. Jedná se o zvětšený 6mm mikrofon zajistí, že vás členové vaší jednotky zřetelně uslyší. Funkce ztlumení sklopením umožní mikrofon na držáku ztišit, když nechcete být slyšeni.

Výsledek obrázku pro logitech G430

Součástí je také USB adaptér s přechodem na 3,5 mm audio konektor, který využijete například u počítače, který těmito konektory nedisponuje. Nechybí ani standardní uživatelský manuál v angličtině, bezpečnostní brožura se záručními podmínkami rozdvojka na dva jacky. Nic dalšího v balení nenajdete. Sluchátka padnou každému hráči, jelikož si je můžete snadno přizpůsobit pomocí dvou kolejnic. Všechny prvky těchto sluchátek jsou podřízeny pohodlí.

Za zmínku stojí rozhodně luxusní odlehčené náušníky sluchátek G432 z koženky a hlavový most díky svému provedení snižují tlak na vaše uši. Je třeba zdůraznit,  že si můžete tyto speciální náušníky podle potřeby natočit až o 90 stupňů. Pomocí kolečka hlasitosti upevněného na náušníku můžete regulovat hlasitost na libovolné platformě. Veškeré ovládací prvky jsou tedy na dosah a nenaruší vaše herní napětí.

Vzhledem k tomu, že je třeba myslet na všechna odvětví, kabelová náhlavní souprava je kompatibilní s počítači PC, Mac, ale také s herními konzoly Xbox One, Play Station 4, Switch a mobilními zařízeními s připojením 3,5 mm. Co se týká délky propojovacího kabelu, ten nabízí dostatečných 6,5 metru, nemusíte se tedy bát, pokud nemáte na vašem počítači přední připojení, nebo se nepřipojujete přímo ke konzole, která je umístěna u televizoru. Součástí náhlavní soupravy je 3,5 mm rozbočovač pro zvukové a mikrofonní porty na zvukové kartě a adaptér USB, který umožňuje plnou funkčnost spárovanou se softwarem Logitech G HUB.

O veškeré nastavení se pak postará vylepšená aplikace G Hub, která je náhradou za Logitech Gaming Software. Zmíněný Logitech G HUB je nové pokročilé herní softwarové rozhraní, které podporuje maximální využití herního vybavení. Díky přehlednému a modernímu ovládání mohou hráči rychle nakonfigurovat svoje vybavení pro konkrétní hru, sdílet a stahovat profily jiných hráčů atd. Co se týká požitku z aktivního poslechu, kvalita podání zvuku je dle našeho subjektivního hodnocení na dobré úrovni – sluchátka mají ideální rozsah basů a také výšek, trochu nám ale možná scházely středy. Sluchátka jsou tedy určitě vhodná i pro příležitostný poslech hudby a pochválit musíme nezkreslené podání zvuku i při vyšší hlasitosti.

Za aktuální cenu pohybující se v rosahu 2000 Kč se jedná o kvalitní headset, který výborně poslouží svému účelu a usnadní a zpříjemní hraní. Výborná je také kvalita provedení a celkový komfort při užívání headsetu. Pokud jej však budete chtít použít například i na poslech hudby, může na vás zvukové podání působit malinko nepřirozeně. Pro teamové hráče je zde pak zabudovaný a pohodlně nastavitelný mikrofon, který podá kvalitní výstup. Pokud tedy hledáte elegantní, výkonné a cenově dostupná sluchátka, Logitech je rozhodně ideální volbou.

  • 50mm měniče
  • prostorový zvuk nové generace DTS Headphone:X 2.0
  • robustní, ale i přesto mimořádně pohodlná konstrukce
  • 6mm mikrofon s funkcí ztlumení sklopením
  • široká kompatibilita (PS4, Xbox One, PC, mobilní zařízení a další)

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.