Jihokorejský Samsung se chystá představit cenově nejdostupnější model, který údajně ponese označení Galaxy S10E. Někteří analytici tvrdí, že se jedná o jasnou odpověď směřující k iPhonu XR, jelikož v loňském roce představila společnost Apple taktéž tři různé modely. Nabídne však poměrně slušnou výbavu a těšit se můžeme také například na Infinity-O displej s „dírou“ v pravém horním rohu nebo duální fotoaparát disponující přisvětlovací diodou. Po pravé straně pak objevíme čtečku otisků prstů a potěší zachování sluchátkového konektoru.

Jak se v porovnání s vyššími modely odlišuje? Přestože vypadá dost podobně, rozdíl spatříme například u samotného tvaru, kdy displej není tolik zaoblený, jako u modelů S10 a S10+ a rámečky kolem displeje jsou mírně větší. Co se týká rozměrů, telefon by měl disponovat 5,8-palcovým displejem, zatímco klasický Galaxy S10 má mít 6,1 palce a Plus verze 6,4 palce. Vzhledem k tomu, že se jedná o levnější zařízení, kvůli úsporám byla přesunuta také čtečka otisků z displeje do bočního tlačítka. Počítat také musíme s nižší kapacitou baterie a odlišným procesorem. Cena zatím nebyla prozrazena, nicméně bude se jednat o nejlevnější variantu z výše uvedené trojice, takže by neměla překročit hranici dvaceti tisíc korun.

Zdroj: WinFuture.de

 

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.