Soukromá čínská společnost Xiaomi, která navrhuje, vyvíjí a prodává smartphony vydala v létě modely Mi A2 a Mi A2 Lite a podle nejnovějších informací už se připravuje na další telefony Android One. Ve zdrojovém kódu uživatelského rozhraní Android Pie určený pro vlajkové lodě Mi 8 a Mi Mix 3 byl zaznamenán odkaz s názvem orchid_sprout, přičemž se podobné označení používá k popisu všech zařízení, včetně předchozích verzí.

Pravděpodobně se jedná o model Mi A3, který by měl dorazit v průběhu letošního roku. Mimochodem, již existující smartphony na Android One mají následující označení: Mi A1, A2 a Mi Mi A2 Lite – ‚tissot_sprout‘, ‚jasmine_sprout‘ a ‚daisy_sprout‘. Specifikace Xiaomi Mi A3 nejsou v současnosti známy, nicméně je zaručeno, že bude disponovat čipem NFC, vylepšeným hardwarem a zřejmě i větším akumulátorem, po kterém uživatelé volají.

Zdroj: GSMArena

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.