Řada Huawei P lite byla vždycky výjimečná svojí popularitou mezi zákazníky a nejinak tomu bude i u nastupujícího miláčka spotřebitelů, modelu P30 lite. Důvodů k sebevědomí má tento model několik. Vysoce atraktivní design, vynikající fotoaparát srovnatelný s profesionálními přístroji a v neposlední řadě jde o našlapaný smartphone vybavený nejnovějšími technologiemi od Huawei.

 Výsledek obrázku pro huawei p30 lite

Vzhled bývá rozhodujícím spotřebitelským faktorem a je úplně jedno, jestli se jedná o koupi šperků, auta nebo nového smartphonu. Lidé se prostě chtějí obklopovat krásnými věcmi. Požadavky na tak osobní přístroj, jakým je právě smartphone, pak dosahují úplně jiné úrovně jejich zájmu. Huawei si to moc dobře uvědomuje, a proto pro zákazníky neustále posouvá design svých produktů o kus dále.

Huawei sází na krásu a není divu, že se řada P pyšní označením fashion. Telefon je nejen stylový, ale také praktický. Přední strana je plně uzpůsobena maximalizaci displeje. Dokonalé tenké okraje jsou kulaté a hladké. Tříbarevný indikátor baterie je chytře schovaný v reproduktoru, čímž je dosaženo minimalistického designu bez kompromisů.

Zadní stranu zdobí elegantní barvy ve třech provedeních. Uživatel si může vybrat mezi Midnight Black, Pearl White a Peacock Blue. Stylové gradientové barevné schéma a živý film spojují dynamický a futuristický vzhled.

Zázrak mobilní fotografie

Huawei P30 lite je malým zázrakem mobilní fotografie. Jeho schopnost zachytit světlo a pracovat s ním, je pro mnohé neuvěřitelná. Podíváme-li se, proč jsou jeho výsledky na poli fotografie tak skvělé, zjistíme, že za vším stojí vysoká technologická výhoda. Jeho trojité kameře dominuje hlavní fotoaparát s rozlišením 48 Mpx doplněný o 8Mpx širokoúhlý fotoaparát a 2Mpx snímač hloubky. P30 lite je jedním z prvních smartphonů, který disponuje ultra širokoúhlým objektivem. Díky jeho třem čočkám mohou uživatelé zachytit dvakrát širší záběr a mnohem více světla. Tato vlastnost jim pomáhá především při fotografování krajiny a budov.

Rychle, pomalu, rychle

Jsou chvíle, kdy je potřeba zpomalit. Zažít dokonalé momenty každodenního života je jedna věc, ale zachytit je na video a mít možnost je zpomalit, věc druhá. Huawei P30 lite proto přináší Super-Slow Motion, který zachytí pohyb v ten správný moment 16x nižší rychlostí a dopřeje tak uživatelů zažít krásné okamžiky v detailu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.