Divize Consumer Business Group společnosti Huawei včera představila nový přírůstek do oblíbené řady HUAWEI WATCH GT 2, kterým jsou HUAWEI WATCH GT 2e. Nové chytré hodinky jsou navrženy tak, aby inspirovaly k aktivnímu životnímu stylu a nabízí sto cvičebních režimů od tradičních sportů až po módní druhy cvičení.

V chytrých hodinkách HUAWEI WATCH GT 2e představila společnost Huawei poprvé funkci monitorování saturace kyslíku v krvi (SpO2). Zařízení je vybaveno dvoutýdenní výdrží baterie a je navrženo tak, aby umožnilo zařadit koncept sportování do každodenního života všech uživatelů. Nové chytré hodinky také podporují přesné monitorování srdeční frekvence, upozornění na abnormální srdeční frekvenci, monitorování výšky tlaku a funkce monitorování spánku, které uživatelům umožňují sledovat jejich zdravotní stav v reálném čase. Huawei WATCH GT 2e navíc přináší vylepšení designu oproti předchozí generaci. Byly také představeny nové a osvěžující barevné varianty Mint Green a LavaRed, které přinášejí jednoduchý, ale stylový vzhled. HUAWEI WATCH 2e jsou vybaveny dotykovým displejem AMOLED o velikosti 1,39 palce s vysokou přesností podporující lepší rozlišení. Pro populární HUAWEI WATCH GT 2 42 mm oznámila společnost novou edici Champagne Gold s řemínky ve dvou nových barvách FrostyWhite a ChestnutRed. Nové dámské HUAWEI WATCH GT 2 42 mm přináší také funkci sledování menstruačního cyklu.

„Stejně jako předchozí produkty HUAWEI WATCH GT budou HUAWEI WATCH GT 2e i nadále přinášet spotřebitelům spolehlivé výsledky z cvičení a monitoringu zdraví,“ řekl Richard Yu, generální ředitel divize CBG ve společnosti Huawei. „Huawei klade obrovský důraz na tréninkové a zdravotní funkce. Vzhledem k tomu, že v roce 2020 vylepšujeme strategii bezproblémového života s AI, stanou se fitness a zdraví základním uživatelským scénářem. Protože technologické produkty jsou více propojeny s životy spotřebitelů, bude naše společnost i nadále řídit technologický pokrok, zlepšovat softwarové a hardwarové ekosystémy a inovovat náramková zařízení tak, aby přinesla ještě inteligentnější zážitky s technologiemi pro fitness a řízení zdraví.“

Přivítejte Huawei Watch GT2e: chytré hodinky s dlouhou výdrží a ...

Netradiční zjednodušený design inspirovaný klasickými styly

Huawei WATCH GT nabízí dva typy designů – sportovní HUAWEI WATCH GT 2e a klasický HUAWEI WATCH GT 2. Namísto tradičních designů, kde je ciferník oddělen od řemínku, má klasický kulatý ciferník s integrovaným řemínkem, který zaručuje efektivní a moderní vzhled – osvěžující pohled na budoucnost chytrých hodinek. Tělo z nerezové oceli doplňuje skrytý design korunky, který se snoubí se zakřivenou siluetou hodinek. Hodinky jsou dodávány ve čtyřech nových barvách graphiteblack, lavared, mint green a icywhite, s řemínkem vyrobeným z měkkého a pohodlného fluoroelastomeru. Dvoubarevný, prodyšný materiál TPU doplňuje bezchybný design. Všechny tyto funkce nejen zdůrazňují, jak pohodlné jsou HUAWEI WATCH GT 2e, ale také podtrhují jejich dokonalost. Dokonce i během intenzivního cvičení, fitness a sledování zdraví jsou stále přesné. Jsou vybaveny dotykovým displejem AMOLED o velikosti 1,39 palce s vysokou přesností, který je ostrý a barevný, což uživatelům umožňuje jasně vidět detaily i na silném slunečním světle.

HUAWEI WATCH GT 2e také přichází s některými překvapivými detaily. Minimalistické a robustní pouzdro má pískovaný povrch pro lepší texturu. Hluboká černá barva ciferníku na povrchu jemně odráží světlo, vytváří fascinující efekt, který se mění s úhlem dopadu světla. Nejnovější chytré hodinky Huawei zaujmou také svými novými ciferníky. Zavedením nových pohybových ciferníků nabízí Huawei ještě větší přizpůsobení. Nový motiv dvou časových pásem navíc pomáhá uživatelům zůstat ve spojení s přáteli, rodinou a kolegy po celém světě. Multifunkční ciferník umožňuje uživateli přizpůsobit nastavení, která chtějí. Například vybrat, jaké důležité připomenutí obdrží během dne. Pokud uživatelé chtějí své chytré hodinky jedinečné, mohou jednoduše vybrat fotografii ze svého alba, která se zobrazí na ciferníku.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2e rozeznají až 100 sportů a na ...

Sportovní zážitek se stovkou tréninkových režimů

Ať už se uživatelé zajímají o běžné sporty nebo něco trochu experimentálnějšího, mohou si vychutnat jedinečné výhody nabízené prostřednictvím různých režimů sledování na HUAWEI WATCH GT 2e.

HUAWEI WATCH GT 2e podporují 15 profesionálních tréninkových režimů včetně osmi outdoorových aktivit (běh, chůze, horolezectví, turistika, trailrunning, cyklistika, plavání pod širým nebem, triatlon) a sedm interiérových aktivit (chůze, běh, jízda na kole, bazén plavání, volný trénink, eliptický stroj, veslař). V profesionálních režimech cvičení poskytují HUAWEI WATCH GT 2e komplexní monitorování, které dokáže sledovat 190 typů dat – to vše pomáhá uživatelům maximálně využít svůj trénink. HUAWEI WATCH GT 2e dokážou také automaticky detekovat 6 profesionálních cvičebních režimů, které nabízejí inteligentnější sportovní zážitek.

HUAWEI WATCH GT 2e také podporují 85 přizpůsobených tréninkových režimů, které pokrývají šest kategorií sportů: extrémní, volný čas, fitness, vodní prostředí, míčové hry a zimní sporty. Aktivity sahají od pouličního tance až po parkour, od horolezectví přes jógu a balet až po box. Zatímco uživatelé si užívají své oblíbené sporty, HUAWEI WATCH GT 2e budou zaznamenávat klíčová data, jako je doba trvání, spálené kalorie, interval srdečního tepu, postup cvičení, doba zotavení a další. Nabízí uživatelům plánování cvičení a generování infografiky s daty, která lze sdílet na sociálních sítích pouhým jedním kliknutím.

HUAWEI WATCH GT 2e mají velké interní úložiště, do kterého se vejde zhruba 500 MP3 skladeb. Se sluchátky Huawei Music a Bluetooth si uživatelé mohou během tréninku vychutnat svůj vlastní cvičební playlist.

První monitorování hladiny kyslíku v krvi (SpO2), které poskytuje komplexní zdravotní obrázek

Huawei Watch GT 2e – 100 sportovních režimů, 2týdenní výdrž a ...

Na základě vysoce výkonného snímače srdečního tepu, našich vlastních technologií Truseen™ 3.5, technologie Trurelex™ zvládání stresu a technologie Trusleep™ 2.0 umožňují HUAWEI WATCH GT 2e uživatelům sledovat srdeční frekvenci, úroveň stresu a kvalitu spánku v reálném čase, takže uživatelé mohou mít kompletní obrázek o svém zdravotního stavu. Pokud je srdeční tep uživatele příliš vysoký nebo příliš nízký, hodinky odešlou rychlé upozornění. HUAWEI WATCH GT 2e jsou vybaveny vlastním čipem Kirin A1 od společnosti Huawei, který zajišťuje dvoutýdenní životnost baterie a pomáhá uživatelům aktivně a komplexně provádět fitness a péči o své zdraví.

HUAWEI WATCH GT 2e poprvé podporují celosvětové monitorování hladin saturace kyslíku v krvi (SpO2). Během jedné minuty mohou uživatelé snadno otestovat úroveň SpO2.

Společnost Huawei také představila nové varianty FrostyWhite a ChestnutRed pro HUAWEI WATCH GT 2 42 mm s funkcí sledování menstruačního cyklu. Uživatelky mohou prostřednictvím hodinek dostávat upomínky o blížící se menstruaci a o plodných dnech zadáním informací o jejich periodě a délce cyklu. Předpovědi cyklu lze také získat prostřednictvím aplikace Huawei Zdraví

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.