Během včerejšího odpoledne jsme se dočkali nového modelu od společnosti Huawei. Na oficiální konferenci v Paříži byl představen smartphone pod názvem HONOR View20, přičemž známe konečné ceny pro evropský trh. V Česku si budete moci zakoupit 128GB verzi za 14.990 Kč, případně s vyšším úložištěm 256GB za 16.990 Kč. Ve výbavě najdeme například špičkový procesor Kirin 980, nebo 8GB operační paměti RAM. Čtěte dál…

Jak bylo uvedeno na konferenci, tento model dostal baterii s kapacitou 4000 mAh, který mimochodem podporuje rychlé nabíjení. Za 30 minut na nabíječce se dá dostat na 55 % kapacity. Na zadní straně pak objevíme duální sestavu kamer v horizontálním uspořádání. Hlavní objektiv má 48 MPx s podporou elektronického stabilizace s využitím umělé inteligence. Sekundární snímač dostal TOF a slouží pro 3D skenování, takže si poradí s hloubkou ostrosti. Novinka přichází rovnou s Androidem 9. Na přední straně se rozkládá 6,4 palcový displej s rozlišením 1080 x 2310 pixelů (FHD+), LCD IPS a nechybí podpora DualSIM, Dual 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 ac (2.4GHz + 5GHz), Bluetooth 5 LE, GPS (L1 + L5 dual band), NFC, USB Type-C.

 

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.