Většina konkurenčních platforem sloužící k navigaci je schopna podávat aktuální informace s ohledem na dopravní zácpy, stejně jako varovat před povolenou rychlostí, nebo radary, které jsou hlášeny samotnými uživateli. Poslední aktualizace Google Maps nabízí podobné vylepšení a stala se tak více socializovaným produktem, který denně využívají miliony lidí. Nicméně těchto updatů se zatím dočkala pouze část uživatelů a pokud je zatím nemůžete využívat, prohlédněte si alespoň níže přiložené screenshoty prezentující nové funkce.

Jak uvádí jeden ze zahraničních portálů, funkce s varováním byla jednou z nejobtížnějších. Google poprvé začal testovat tuto inovaci v loňském roce, jak o tom informovali uživatelé, kteří k ní mají přístup. Je zřejmé, že po celou dobu vývojáři vyhledávacího giganta pilovali systém ke své dokonalosti.

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.