Nevíte, co pořídit svým přátelům jako dárek, který rozhodně ocení a vydrží jim i několik let? Pak doporučujeme zvolit řešení v podobě nositelné elektroniky, konkrétně elegantní a zároveň chytrý náramek, který umožní sledovat jejich fyzický výkon při sportování a mnoho dalších informací. Jedná se konkrétně o Elephone ELE Band 5. Pokud byste chtěli pořídit takový náramek u tuzemských prodejců, zaplatíte daleko více, než na stránkách našeho partnera Gearbest. Nyní navíc můžete využít speciální slevy 40% a dopravy zdarma do České republiky!

PŘIDEJTE SE DO NAŠÍ SKUPINY NA FACEBOOKU A UŽ VÁM ŽÁDNÁ NABÍDKA NEUTEČE! JE TO ZDARMA!

Pojďme si společně tento vybraný náramek ve stručnosti představit. Výrobce vsadil na čip Nordic 52832, který nabízí rychlý provoz a nízkou spotřebu energie. Díky certfikaci IP67 můžete náramek používat při sprchování a nebojí se ani deštivých dnů či další venkovní aktivity. Na přední straně objevíme 0,96-palcový TFT barevný displej, který dokáže zobrazit obrázky ve vysokém rozlišení. S vaším chytrým telefonem pak propojíte Elephone prostřednictvím Bluetooth 4.0 a stáhnout si můžete speciální aplikaci WearFit 2.0, která shromažďuje údaje o vašem zdravotním stavu. Kromě toho nabízí také upozornění formou notifikací na různé aplikace, ať už se jedná o Facebook, WhatsApp či Twitter.

ZÍSKEJTE CHYTRÝ NÁRAMEK SE SLEVOU! KLIKNĚTE ZDE.

Související obrázek

Jaké jsou hlavní funkce náramku? Elephone ELE Band 5 umožní monitorovat srdeční tepovou frekvenci, monitoruje také vaší spánkovou aktivitu. Nechybí ani krokoměr s ukazatelem spálených kalorií. Nejvíce oceňujeme funkci, která vás upozorní při častém sedání, což oceníte například v zaměstnání. Mimochodem pokud si chcete zobrazit na náramku čas, stačí zvednout zápěstí a podívat se na displej. Pokud chcete zařízení propojit, je třeba Android 4.4 nebo novější a iOS 8.4 nebo vyšší. Uvnitř můžeme objevit lithium-iontovou baterii s kapacitou 90 mAh, přičemž při používání vydrží až 10 dní. Rozměry jsou poměrně slušné, konkrétně 48 mm x 20 mm x 11,6 mm, takže je ideální i pro dámské zápěstí.

 Pokud se vám tento produkt líbí, můžete ho zakoupit na stránkách našeho partnera Gearbest.com, přičemž stačí zadat slevový kód 4$-1.5GBJun a získáte věrnostní slevu. Chytrý náramek vychází na příjemných $18.99 před zadáním slevy, což je v přepočtu 424 korun včetně dopravy až k vám domů. ZAKOUPIT HO MŮŽETE ZDE.

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.