V minulosti jste možná již několikrát objednávali zboží ze zahraničí, konkrétně pak z čínských webů podobných našemu partnerovi Gearbest. Na takových stránkách najdete neuvěřitelné množství různých výrobků, které kolikrát nejsou u českých prodejců vůbec k dostání. Popřípadě za ně zaplatíte daleko více peněz, než byste chtěli. Největším problémem je však dlouhá dodací lhůta, pokud balíček cestuje přes oceán, máte stejný názor? Pak pro vás máme zajímavou zprávu, která vás možná jistě potěší. Internetové velkoobchody se začínají svými sklady postupně rozšiřovat i do Evropy, což pro nás znamená, že zboží dorazí na adresu daleko dříve, než za 30 až 40 dní od vyřízení objednávky. Jak takový sklad poznáte? Čtěte dál…

PŘIDEJTE SE DO NAŠÍ SKUPINY NA FACEBOOKU A UŽ VÁM ŽÁDNÁ NABÍDKA NEUTEČE! JE TO ZDARMA!

Mimochodem zboží vám nyní doručí také transportní společnost PPL, se kterou začal Gearbest nedávno spolupracovat. Ti jsou schopni doručit zboží ze zmíněného skladu českému zákazníkovi do druhého pracovního dne a k tomu navíc zcela zdarma. Pokud chcete využít skladových zásob, sledujte označení G-W-5, které jsou neustále rozšiřovány. Případně můžete zobrazit nabídku vybraných produktů pod tímto odkazem. Zajímavé produkty tam nakoupíte za velmi výhodné ceny. Proč zbytečně více utrácet za stejné zboží? Nemusíte se bát ani reklamace, na zákaznické podpoře vám s případným vrácením vyjdou vstříc.

Z českého skladu si můžete objednat například parádní létající dron s označením JJRC H37, který zaujme především nízkou pořizovací cenou! Pokud bylo tedy vaším snem pořídit si takový produkt, nyní máte skvělou možnost! V porovnání s předchozí generací nabízí tento model více kompaktní rozměry, můžete ho tedy vzít kamkoliv, nezabere příliš místa. Pokud vás tento produkt zaujal a chcete si létající dron pořídit, pak vychází na příjemných 582.34Kč a za poštovné zaplatíte zrychlenou dopravou 4,04Kč. Výrobek je nyní zlevněný o neuvěřitelných 46%. Náš partner Gearbest má tyto produkty naskladněné v Česku, takže vám dorazí do dvou pracovních dní od objednání! Při zadání slevového kódu 4$-1.5GBJun získáte další slevu! Ale pozor, nabídka je časově omezená, tak neváhejte a pořiďte si ho již nyní prostřednictvím tohoto ODKAZU.

Výsledek obrázku pro JJRC H37 MINI BABY ELFIE

Pokud chcete ušetřit a nevadí vám čekat delší dobu, pak si můžete pořídit například chytrý náramek Elephone ELE Band 5 za příjemných 424 korun včetně dopravy až k vám domů. ZAKOUPIT HO MŮŽETE ZDE.

Související obrázek

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.