Komunikační aplikace WhatsApp patří mezi nejpoužívanější IM klienty po celém světě a neustále přináší vylepšení, aby si udržela krok před konkurencí. Nedávno byla uvolněna nová verze, která nabízí možnost skupinových konverzací. Prvá změnou je stručný popis vlákna, který pomůže objasnit účel skupinové konverzace, tedy poskytnout informace a případná pravidla. Tyto informace se objeví v horní části obrazovky pokaždé, když se někdo připojí.

Veškeré úpravy, jako omezený přístup k funkcím, změna ikonek atp. může provádět správce skupiny, přičemž pokud některý ze členů skupinu opustí, nový nástroj zobrazí zprávy, které nebyly přečtené. Získá tak rychlý přehled o informacích, které promeškal.

Další novinkou je nástroj Click to Chat, prostřednictvím kterého se můžete spojit s lidmi, které nemáte přidané v seznamu kontaktů. Pokud tedy například potřebujete vyřešit nějakou situaci, ale přidávat si osobu do adresáře nechcete, jedná se o naprosto ideální řešení. Propojení funguje přes vygenerovaný odkaz, který můžete zaslat například přes SMS zprávu. Podle dostupných informací se chystá také skupinový videohovor, přičemž je funkce dostupná zatím pouze v beta verzi pro klienta s označením 2.18.162.

Zdroj: digitaltrends.com, mspoweruser.com.

About The Author

Jsme mladý a kreativní tým soustředící se na novinky ze světa chytrých telefonů, počítačů a další elektroniky. Na našem webu najdete ty nejčerstvější zprávy z celého světa. Píšeme o všem, co je "cool"

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.